Kontakt

Balavto Ltd. Ajdovščina
Tovarniška cesta 5b
5270 Ajdovščina
Slovenija
Europe

Tel: +386 5 365 99 00
Mob: +386 31 627 398
Fax: +386 5 365 99 23
E-mail: info@balavto.si

Delovni čas: od ponedeljka do petka, od  07h - 21h.

Nova gradbena mehanizacija in priključki
Branko Kobal Balavto
Direktor
Branko Kobal
E-mail: branko@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 41 726 113
Rabljena gradbena mehanizacija in priključki
Martin Jerončič Balavto
Prodaja
Martin Jerončič
e-mail: martin@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 51 346 110
Drobilci, sejalnice in tunelska oprema
Marko Bajec Balavto
Prodaja
Marko Bajec
e-mail: marko@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 31 627 399
Tovorna vozila in gumi gosenice
David Puc Balavto
Prodaja
David Puc
e-mail: david@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 41 265 752
Novi in rabljeni rezervni deli
Tadej Čoha Balavto
Prodaja rezervnih delov
Tadej Čoha
e-mail: tadej.coha@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 14
gsm: +386 51 606 032
Novi rezervni deli
Magda Rupnik Balavto
Prodaja rezervnih delov
Magda Rupnik
e-mail: magda@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 09
Vodja servisa
Ervin Rustja Balavto
Servis
Ervin Rustja
e-mail: ervin@balavto.si
tel: + 386 5 365 99 00
gsm: +386 51 632 463